ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRECIRE.TV
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Obligacje Enei zadebiutowały na rynku Catalyst
15.05.2015r. 14:02

Obligacje które weszły do obrotu w ostatni piątek mają pięcioletni okres zapadalności. Ich oprocentowanie jest oparte o sześciomiesięczny WIBOR powiększony o marżę 0,85 proc. Odsetki mają być wypłacane w okresach półrocznych. Wartość nominalna jednej obligacji to 100 tys. zł.


- Duże zainteresowanie obligacjami Enei stanowi dla nas potwierdzenie, że rozwijamy się we właściwym kierunku, a realizowana przez nas strategia rozwoju prowadzi do wzrostu wartości Grupy. Cieszymy się, że od dzisiaj, wraz z wprowadzeniem obligacji do obrotu giełdowego, nasze papiery wartościowe będą dostępne dla szerszego grona inwestorów - powiedziała Dalida Gepfert, wiceprezes spółki ds. finansowych.
Data wykupu obligacji przypada 10 lutego 2020 r. Organizatorami emisji są ING Bank Śląski (lider konsorcjum), Bank Pekao, mBank i PKO BP.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: on 17.05.2015r. 13:13
szacun dla zarządu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE